Më në fund ylli i muzikës shqiptare na zbulon titullin e këngës së saj më të fundit. Kënga titullohet “ N’ errësirë” dhe me aq sa na ka treguar Jonida në instastory , duket se do të jetë një videoklip i realizuar tepër profesionalisht.

Duke u Ngarkuar...

Protagonist në videoklipin e saj më të fundit është Oni Pustina, ku shihet se në një duet brenda klipit bashkë me Jonidën, përcjellin në harmoni historinë e shkruar.

Jonida Maliqi lajmëron me një copëz të vogël klipi ndjekësit e saj se kënga vjen së  shpejti dhe në fakt mezi po e presim bombën e rradhës nga Jonida Maliqi transmeton mulliri.al.

- SPONSOR -