Modeli 21-vjeçar dhe këngëtarja  24 vjeçare fluturuan jashtë shtetit për shfaqjen e Catwalk Show-it të Baldwin-it me Adidas Originals, pasi raportet që lidhën nyjën në Nju Jork javën e kaluar.

Duke u Ngarkuar...

Mami i Justin Bieber mërzitet në mënyrë të hatashme me ‘Dashurinë’ pas martesës së supozuar…

Megjithëse spekulimet ende nuk janë konfirmuar – Baldwin shkroi dhe fshiu një post ku ndau se ajo “nuk ishte e martuar ende” – çifti dukej se po shijonte kohën e tyre të ëmbël së bashku./mulliri.al

- SPONSOR -