Justin Bieber dhe Hailey Bieber (Baldwin) prej shtatorit të vitit të kaluar janë çift zyrtarisht i martuar. Ata janë duke shijuar muajt e parë të martesës së tyre por mesa duket gjërat nuk po shkojnë perfekt. Pak ditë më parë Justin u shpreh se ai po vuan nga depresioni dhe kërkoi që fansat të luteshin për të. Ndërsa dje këngëtari dhe modelja e njohur janë fotografuar duke debatuar. Në foto shihet qartë se si Hailey i bërtet ndërsa Justin duket i mërzitur. Vallë ç’të ketë ndodhur me ta? A e vazhdojnë mardhënien e tyre si në ditët e para? Me siguri po, por  duhet të kemi parasysh edhe gjendjen emocionale të Justin…

 

Duke u Ngarkuar...

- SPONSOR -