Duket se dashuria e tyre është mbizotëruese! Këngëtarët Justin Bieber dhe Selena Gomez u ribashkuan në muajin tetor pas ndarjes së kësaj të fundit nga The Ëeeknd. Justin tashmë i duhet t’i vërtetojë Selenas, por edhe familjes së saj, e cila kohë më parë nuk e kishte aprovuar lidhjen e tyre, se është një i dashur më i mirë dhe se do ta bëjë të lumtur vajzën e tyre. Por jo vetëm kaq! Nuk do të ketë më lojra, ndarje apo ribashkime… Këngëtari i është rikthyer lidhjes së tij me këngëtaren 25-vjeçare, pas lidhjes 5-vjeçare, e cila mori fund në 2015, por mesa duket Justin tashmë ka ndryshuar. “Selena dhe Justin janë shumë mirë me njërti-tjetrin. Ata kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin por preferojnë të mos ekspozohen”, ka thënë një burim për revistën “People”.

Singers Justin Bieber (L) and Selena Gomez pose during the 2011 Billboard Music Awards at the MGM Grand Garden Arena May 22, 2011 in Las Vegas, Nevada.
- SPONSOR -