Tendencat më të fundit të modës të shikuara në Catwalk, janë një  fakt që sezoni i transparencës i përket zyrtarisht. Në fakt, nuk është rastësi që në tapetin e kuq  në Kanë në vitin 2018 pamë disa modele dhe aktoret  me  veshje transparente (dhe sexy).

Duke u Ngarkuar...

Dantella, vello, gurë, transparencë ishin tendencat që personazhet u shfaqën ditët e para në tapetin e kuq ,Kanë 2018.

Pastaj ka veshje  ku rruazat dhe aplikimet stoli janë të gdhendura në  siluetën e skajeve të ylberta.Ky është rasti i Sara Sampaio, Stella Maxwell dhe Léa Seydoux. Pra me pak fjalë transparenca dhe gurët u kthyhen sërish në tapetin e kuq.

- SPONSOR -