Kate Middleton dhe Princi William duket se shumë shpejt do të bëjnë gati një dhomë për dy fëmijë dhe jo një. Dukesha e Kembrixh, shkruajnë mediat e huaja, do të sjellë në jetë dy vajza. “Ajo ka një shenjë dalluese që mund të jetë në pritje të binjakëve sepse ka shtuar më shumë në peshë sesa dy shtatzanitë e mëparshme”, ka thënë burim për revistën OK! Por deri tani ende nuk ka një konfirmim nga ana e Pallatit Mbretëror për këto thashetheme që kanë pushtuar median rozë.

Duke u Ngarkuar...

 

- SPONSOR -