Jennifer Lopez është një nga divat e muzikës pop dhe pasuria e saj është marramendëse dhe si pasuria edhe shtëpia qënka parajsa mbi tokë. Në 2017 këngëtarja e njohur bleu një shtëpi në Manhattan e cila ka një vlerë prej 40 milionë dollarësh. Shtëpia ka 13 banja, dy pishina, 7 dhoma gjumi, një mini-liiqen artificial, një oborr super të madh, një dhomë të madhe lojrash, një bar, një kinema dhe e gjithë shtëpia është e rrethuar me bimësi të ndryshme që e bën të duket si një shtëpi në mes të xhunglës. Pamjet më poshtë flasin vetë dhe kur ti shihni do ju ngelet goja hapur…

- SPONSOR -