Pranvera po vjen dalëngadalë dhe kur e mendojmë stresohemi sepse nuk dimë se çfarë të veshim, çfarë është në trend dhe si duhet kombinuar.

Këtë herë kemi zgjedhur t’u tregojmë disa nga modelet më të bukura të fundeve. Në sezonin e pranverës fundet e gjata dhe ngjyra ngjyra do jenë në modë. Provojeni të vishni një fustan të tillë dhe do dukeni si një fashioniste e vërtetë. Mos harroni që nuk ka rëndësi ngjyra por si i kombinoni !

Duke u Ngarkuar...

 

- SPONSOR -