Ditën e djeshme më e vogla e Kardashianëve, True Thompson ka festuar një vjetorin e saj. Ishte nëna e saj Khloe ajo që postoi shumë video ku shprehej e  emocionuar dhe se nuk i besohej që vajza e saj është 1 vit tashmë.

Mes shumë urimesh për vogëlushen më specialët ishin ato të Kris,Kim, Kylie dhe Kourtney. Ndërsa Khloe kishte menduar t’i bënte një festë të vogël vogëlushes ku e kishte mbushur dhomën plot e përplot me tullumbace dhe trëndafila. Khloe shkroi:

Duke u Ngarkuar...

“Gëzuar ditëlindjen e vogla ime True ! Ti je dashuria ime e vërtetë !  Jam e nderuar dhe falenderuese të jem nëna jote ! Do të të dua sot dhe deri në fund të jetës sime…”

- SPONSOR -