Kim Kardashian është një nga femrat më influencuese në botë dhe shpesh herë na tregon trendet e fundit, por a do e ndjekin të gjithë këtë trend ? Së fundmi ylli i “Keeping Up With The Kardashians”  postoi një foto në Instagramin e saj ku shfaqet me flokë të lyera ngjyrë mente. Sigurisht që flokët i shkojnë shumë dhe nëse pyesni veten se me kë ju ngjan, po ja u thjeshtësojmë punën pasi Kim me këtë ngjyrë flokësh ngjan shumë me motrën e saj Kylie Jenner. Kylie e kemi parë shpesh herë që ti lyej flokët ngjyrë mente ose blu. Po ju e keni guximin t’i lyeni flokët kështu ?

View this post on Instagram

🧜‍♀️

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

- SPONSOR -