Dje ishte ditëlindja e True Thompson që mbushi 6 muaj. Dhe sigurisht nuk mungoi  një urim nga halla e tij Kim Kardashian, 37 vjeçarja ka postuar një foto të adhurueshme ku vajza e Kim dhe Khloe dukeshin shumë bukur të mbledhur për të festuar 6 mujorshin e të voglës True.

True dukej shumë bukur e veshur me një fustan ngjyrë të bardhë me xixa dhe një kordon ngjyrë argjendi në flokë.

View this post on Instagram

Cousin Love 💕

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Duke u Ngarkuar...

 

 

- SPONSOR -