Mesa duket, në prag të festive të Vitit të Ri, Kim Kardashian ka vendosur të vijë ndryshe. Ajo ka ndryshuar “look” përpara Krishtlindjeve, duke u shfaqur me flokë të shkurtra në një postim të bërë në “Snapchat”.“I preva akoma më të shkurtra flokët sot. Ju pëlqejnë apo janë shumë të shkurtra?”, ka thënë Kim në videon e postuar, e cila tashmë njihet si një eksperimentuese e flokëve, modelit dhe ngjyrës.

Duke u Ngarkuar...

 

 

- SPONSOR -