Floriana Garo solli në jetë vajzën e saj dhe përkushtimi Florisnës shihet dita ditës edhe më i madh ndaj të bijës. Sigurisht mbetet gjëja më e shtrenjtë në botë ti përkushtohet dhe të kalojë kohën me engjëllin e saj. Përmes një jete të qetë dhe luksoze në Zvicër Floriana duket tepër e lumtur sot teksa e shohim tek foto që ajo ka postuar në llogarin e Instagramit të saj.

Duke u Ngarkuar...

E veshur plot stil dhe e kombinuar bukur , Floriana  na ka bërë të ditur se po shëtit me vajzën e saj të vogël në rrugët e bukura të Genev-ës. Moderatorja e njohur duket shumë në formë pas lindjes.

- SPONSOR -