Golden Globes është një event që mbledh gjithë aktorët më të mirë botës ku jepen çmime në fushën e kinematografisë. Si një event tepër i rëndësishëm dhe veshja duhet të jetë e tillë dhe kështu ka qënë ajo e Lady Gagës.

Këngëtarja e njohur pretendonte për çmim me filmin “A star is born” por u zhgënjye duke mos e fituar por filmi fitoi një çmim për këngën “Shallow”. Veshja e saj ishte e kuruar deri në detaje dhe ajo që na bëri më shumë përshtypje ishte varsja e saj 5 milion dollarëshe. Një varse  me plot 300 diamante nga Tiffany Aurora ndërsa kishte veshur dhe fustanin Valentino. Ajo dukej një yll i vërtetë !

Duke u Ngarkuar...

- SPONSOR -