Kanë qënë të shumtë vip-at që na kanë treguar pushimet e tyre por si  moderatorja e njohur Alketa Vejsiu nuk i ka kaluar asnjë pasi ka zgjedhur Alpe di Siusi në Itali për të kaluar pushimet dimëore dhe jo një apo dy ditë por më shumë se dy javë.

View this post on Instagram

#sunnyside of the #alpinlife #icecold H.O.T

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

- SPONSOR -Smiley face

Moderatorja e njohur është një nga personat më të dashur në ekranin shqiptar dhe pozitiviteti i saj na bën që ta ndjekim dhe ta vlerësojmë gjithmonë. Alketa ka zgjedhur Alpe di Siusi për pushimet e saj dimërore, një vend fantastik që ndodhet në Itali në kufinjtë mes Italisë dhe Austrisë. Ajo ka zgjedhur të postojë foto të ndryshme çdo ditë nga vendi ku po kalon pushimet dhe ajo që na bëri përshtypje janë dhe veshjet e saj.

View this post on Instagram

#dolomites #ski

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Garderoba e Alketës është për tu pasur zili pasi shohim nga postimet e saj në Instagram që edhe pse me pushime ajo është e kuruar deri në detaje dhe e kombinuar bukur, shkruan Mulliri.al .

View this post on Instagram

Gezuar nga zemra! Buon Natale❤️

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Sigurisht nuk kanë munguar as videot ku ajo këndon dhe të gjithë e dimë që Alketa e ka pasion muzikën dhe ka një zë të ëmbël. Gjithashtu Alketa ka ndarë me ne edhe video duke notuar në mes të të ftohtit dhe duket kaq bukur dhe natyrale. Epo pas një sezoni tepër të lodhshëm dhe të suksesshëm televiziv, Alketa i ka merituar këto pushime kaq të bukura , ndërsa ne presim me padurim se çfarë do na sjellë këtë sezon moderatorja e dashur për publikun.

 

- SPONSOR -Smiley face