Prej disa muajsh flitet kudo për një marrëdhënie aspak të mirë mes Meghan Markle dhe Kate Middleton por mesa duket jo të gjitha që fliten në media janë të vërteta. Dhe këtë na i ka vërtetuar takimi i sotëm i familjes mbretërore ku  gjatë mbledhjes së sotme të Komonuelth-it Dukeshat u takuan me njëra-tjetrën.  Dhe jo vetëm që u takuan por edhe e puthën njëra-tjetrën në një takim shumë miqësor që i shojti gjithë dyshimet për një zënkë mes tyre. Gjithashtu çiftet mbretërore shoqëroheshin edhe nga Mbretëresha me Princin Philip dhe Princin Charles me Dukeshë Camilla. Vlen të përmendim që të gjithë ishin veshur shumë bukur dhe meritojnë një 10 me yll për veshjen.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face