Para pak ditësh lajmi se reperi Travis Scott kishte tradhëtuar Kylie Jenner i habiti të gjithë por menjëherë Travis dhe menaxheri i tij u shprehën se ai nuk e kishte tradhëtuar asnjëherë Kylie. Por mes tyre ka patur një zënkë dhe këtë e konfirmuan edhe burime pranë çiftit, ata shprehen se ata flasin me njëri-tjetrin por nuk janë si më parë dhe se për Travis është e rëndësishme që familja të qëndrojë bashkë. Po ashtu burimet thanë se çifti është i bindur që do e kalojë këtë problem dhe do jenë si më parë por tani ata të dy janë të fokusuar tek karriera e tyre pasi janë në kulmet e suksesit. Kylie dhe Travis kanë një vajzë të quajtur Stormi që është 13 muajsh…

- SPONSOR -