Lali Eri ashtu siç na pëlqen ta thërrasim , mbështet dhe vazhdon ti mbështesi gjithmonë artistët… Ashtu ka ndodhur edhe sot në festën e 8 Marsit. Erion Veliaj ka postuar në Instagramin e tij këngën më të re ”Mbretëresha ime”, nga Noizy. Këtë  këngë Noizy e promovoj pikërisht sot ku tingujt e saj tashmë kanë bërë për vete edhe lali Erin.

- SPONSOR -