Louis Vuitton ka prezantuar koleksionin më të ri Fall 2019 ditën e djeshme. “E çuditshmja” filloi që nga ambienti që kishte ideuar dhe stilisti i njohur Nicolas Ghesquière dhe deri tek veshjet kalorsiake. Nicolas kishte zgjedhur që sfiladën ta zhvillonte në një ambient shumë të madh i rrethuar i gjithi me tuba që të jepte idenë sikur ishe në një fabrikë. Ndërsa veshjet ishin vërtet të veçanta por dhe të bukura. Ideja e këtij koleksioni ishte ishte të risillte ndërmjet veshjeve kultuat e ndryshme dhe ja arriti më së miri. Ndiqni më poshtë koleksionin…

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face