Marina Vjollca duket në super formë , këtë gjë na e ka treguar vet Marina tek postimi i saj i fundit në Instagram. Ajo shfaqet me një veshje plot stil dhe duket tepër e bukur teksa na dhuron puthje në statusin e saj krahas fotos. Me flokë ngjyrë platin, e veshur elegante dhe me shumë shije ,Marina na zbukuron këtë mbrëmje me fotot e saj plot pozitivitet, transmeton mulliri.al. Moderatorja duket se po e shijon shumë këtë periudhë pushimi .

💋

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Duke u Ngarkuar...

- SPONSOR -