- SPONSOR -Smiley face

Ledina Çelo është duke shijuar më së miri këtë verë dhe këngëtarja e njohur di se si të bëj qejf.Destinacionet e Ledinës kanë qenë gjithmonë të veçanta dhe vazhdojnë të jenë ende… Para një jave Ledina dhe familja e saj nisën pushimet në Antalya,Turqi ndërsa tani rradhën e ka Cannes.

View this post on Instagram

#familyholiday 🌞🌞🌞

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Ajo që vëmë re tek Ledina është që ajo përcjell shumë përkushtim ndaj fëmijëve të saj ,ajo është një mami tepër e përkushtuar si në periudhën kur fëmijët janë në shkollë  por edhe kur janë me pushime, shkruan mulliri.al.  Një artiste e angazhuar  me bizneset e saj asnjëherë nuk e harron të jetë e vëmendshme në maksimum edhe për familjen e saj… Ledina po pushon bashkë me familjen e saj në Cannes dhe po shohim që po bëjnë shumë qejf. Epo sigurisht, me një mami super cool si Ledina Çelo nuk mungon qejfi dhe pushimet e bukura.

View this post on Instagram

My🌍

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Është vetëm fillimi i verës dhe me siguri që pushimet e Ledinës nuk kanë mbaruar këtu, kështu që na ngelet të presim cili do jetë shteti tjetër ku do pushojë këngëtarja bashkë me burrin dhe fëmijët e saj bukuroshë, shkruan mulliri.al.

- SPONSOR -Smiley face