Kompania e njohur e modës Michael Kors na solli edhe një herë në mendje vitet ’70 me koleksionin e tij më të ri. Një koleksion sa klasik aq edhe i ri. Kombinime perfekte dhe ngjyra kryesisht të zbehta. Gri, e zezë dhe bardhë ishin ngjyrat e natës po jo vetëm pasi kompania kishte menduar që të sillte çdo trend të mundshëm. Kryesuan gjithashtu edhe pantallonat me kostum që ishin tepër të veçanta dhe të bukura. Motrat Gigi dhe Bella Hadid ishin qershi përmbi tortë e mbrëmjes pasi dukeshin shumë bukur. Ndiq koleksionin më poshtë…

 

- SPONSOR -Smiley face