Festat e Krishtlindjes nuk festohen në të njëjtën kohë në gjithë botën, por modelja australiane Emily Sears duket se është bërë xheloze për këtë gjë. Ajo ka pozuar në një foto vetëm me të brendshme dhe reçipeta në ngjyrën e bredhit. Mesa duket modelja nuk ka pritur dot stinën e verës, atëhere ku festohen Krishtlindjet në Australi, por ka vendosur të festojë që tani.

- SPONSOR -