Ikona e bukurisë italiane Monica Belluci ndodhet në Paris për javën e modës, por këtë herë nuk është vetëm. Aktorja e njohur është shoqëruar nga i dashuri i saj Nicolas Lefebvre. Të dy ishin të ftuar në koleksionin më të ri që ishte fantastik. Monica ishte veshur thjesht, me një pallto dhe pantallona të zeza ndërsa i dashuri i saj kishte zgjedhur një kostum gri. Monica dhe Nicolas janë në një lidhje prej disa kohësh dhe aktorja është 18 vjet më e madhe se ai. Të dy shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin dhe Monica tha disa kohë më parë se ata e kuptojnë njëri-tjetrin dhe janë të lumtur bashkë.

Duke u Ngarkuar...

- SPONSOR -