Morgan Brittany Osman, është modelja e famshme që njihet tashmë si gruaja e stilistit të famshëm gjerman Philipp Plein , por ajo njihet dhe si personazhi më i famshëm i botës së Hollivudit, transmeton mulliri.al.

Duke u Ngarkuar...

Ajo momentalisht ndodhet në shtëpinë e saj në Monte Karlo dhe nëpërmjet televizorit ishte duke ndjekur cermoninë mbretrore të Harry & Meghan. Sigurisht që Morgan ka diçka për të thënë për Dukeshën e re , pasi ajo vet është një modele dhe e adhuron estetikën; “Uf moj Meghan pse nuk i rregullove ato flokë” , ka shkruar në insta story Morgan.

Pas kësaj ajo shtoi stori-t e saj duke nxjerrë Victoria Beckham duke i shtuar fjalët “uh adhurim”. Me pak fjalë Dukesha Meghan për Morgan Britt lë shumë për të dëshiruar në këtë cermoni mbretërore… mulliri.al.

- SPONSOR -