Kur njerëzit pinë në të shumtën e rasteve nuk janë vetvetja dhe nuk mbajnë mend se çfarë bëjnë. Kështu është edhe rasti më i fundit ku dy motrat Kardashian Kylie dhe Khloe kanë realizuar një video të dehura duke bërë make up.

Video quhet “Get ready with me” dhe është plot 20 minuta dhe gjatë gjithë kohës vajzat janë shumë në qejf dhe vetëm qeshin. Një moment epik është dhe pjesa kur ato ftojnë miqtë e tyre ti bashkohen videos duke ju bërë dhe tyre make-up. Ndiqeni videon më poshtë :

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face