Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme 16 Dhjetor 2017

16.12.2017 00–06 Rain 1 mm 14° 4 m/s – Fllad i butë nga jug-juglindje
06–12 Heavy rain 7 mm 14° 4 m/s – Fllad i butë nga jug-juglindje
12–18 Heavy rain 19 mm 14° 5 m/s – Fllad i butë nga jug-jugperendim
18–24 Light rain <1 mm 10° 1 m/s – Ere e lehte nga jug-jugperendim
- SPONSOR -