Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme 14 Dhjetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
14.12.2017 07–12 Partly cloudy 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga jug
12–18 Cloudy 0 mm 13° 4 m/s – Fllad i butë nga jugperendim
18–24 Rain 4 mm 11° 2 m/s – Fllad i lehte nga jug-juglindje
- SPONSOR -