Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme 13 Dhjetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
13.12.2017 09–12 Partly cloudy 0 mm 14° 3 m/s – Fllad i lehte nga jug-juglindje
12–18 Light rain <1 mm 17° 4 m/s – Fllad i butë nga jug
18–24 Heavy rain 18 mm 13° 3 m/s – Fllad i lehte nga jug
- SPONSOR -