Dashuria është kthyer. Pas një lamtumire të dhimbshme që u përfol   shumë, madje edhe për një takim  në Catwalkin e modës H & M në Paris, midis Bella Hadid dhe The Weeknd pasioni u rizbulua.

Duke u Ngarkuar...

Pjesëmarrja e tyre si  çift nisi në  Coachella në Prill, por tani e quajmë afrim pasi ato shihen së bashku,  në Kanë dhe dyshimet tani morën fund. Zbulimi përfundimtar ishte një puthje e pasionuar “e vjedhur” nga fotografët gjatë ngjarjes së Partisë VIP të Magnum x Alexander Wang , në të cilën çifti mori pjesë dhe në të cilën u tregua më i lidhur se kurrë.

Në këtë pikë ne vetëm mund të përgëzojmë këtë rikthim, sidomos në një 2018 që është me të vërtetë duke vënë një tendosje mbi çiftet e famshëm.

- SPONSOR -