Ish-misi Suada Sherifi, duket se edhe pse tashmë mama, nuk e lë pas dite veten e saj. Në formë të përkryer trupore, në fotot e shkrepura dhe të shpërndara në instastory, Suada Sherifi vërteton edhe një herë që mbetet një mama seksi.

- SPONSOR -