Nuk po e besojmë dot por David Guetta sot mbush 51 vjeç dhe shumë nuk e dinin që ai ishte në atë moshë…

Ai ka postuar një foto në Instagramin e tij pa bluzë duke falenderuar fansat për mbështetjen.

Duke u Ngarkuar...

“Duke festuar ditëlindjen time të 51-të sot dhe jam shumë falenderues, falenderues për ato që kemi arritur bashkë me fansat tim fantastik. Ju dua ! Falenderues për  prindërit që më dhanë jetën dhe për fëmijët e mi dhe nënën e tyre për gjithë lumturinë.Falenderues për të dashurën time fantastike dhe ppër miqtë e mi të mrekullueshëm që më bëjnë të qesh çdo ditë.Falenderues për të gjithë skuadrën time që më kanë ndihmuar të arrij atë që kam ëndëruar bashkë me fansat e mi. Unë jam një hiç pa ju ! Unë jam 51 vjeç dhe jeta është e bukur.”

 

Dj i njohur është një nga DJ më të mirë në botë dhe ka miliona fansa në botë.

- SPONSOR -