Por nuk kishte si të ndodhte ndryshe në fakt. Suksesi i këngës më të re nga Elvana Gjata , “Of Guard” u bë hit përpara 24 orëve. Në këtë projekt muzikor  që  ajo e solli në bashkëpunim me reperin me famë botërore Ty Dolla $ign ka bërë jo vetëm trojet shqiptare të çmenden pas këngës por edhe fansat e  Ty Dolla.

- SPONSOR -Smiley face

Ty Dolla ka postuar videon e këngës ,”Of Guard” në llogarinë e Instagramit të tij ku shumë komente nga fansat e tij shprehën simpatinë për këngën e re , “Of Guard” .Ty Dolla ndiqet nga 3.6 milionë ndjekës dhe ka arritur t’ia rrëmbejë zemrat të gjithëve në bashkëpunimin e fundit me Elvana Gjatën.

- SPONSOR -Smiley face