Shën Valentini është nesër por Travis Scott i ka filluar surprizat që sot për bashkëshorten e tij. Shpesh herë shohim surpriza buqeta me trëndafila apo bizhu të shtrenjta por reperi ka menduar ndryshe dhe i ka bërë një surprizë që e ka mahnitur yllin e “Keeping Up With The Kardashians”. Një tunel plot me trëndafila dhe një zemër neoni në fund e priste Kylie Jenner. Qirinj dhe trëndafila pafund për të dashurën e tij. Edhe vitin e kaluar ai i ka bërë një surprizë të tillë ku i ka dhuruar mijra trendafila dhe e kishte zbukuruar gjithë shtëpinë plot me trëndafila. Epo ktij i themi burrë ne !