New Jersey, SHBA - 9 Nëntor 2017 - Samsung Electronics Co., Ltd., lideri global në teknologji, njoftoi sot se 36 produktet e saj më...
I lindur dështak, me një profesion pa rrugëdalje, i cili nuk i jep asnjë kënaqësi personale e megjithatë, me mjaft vetëdije sa për...
Nga Chicago, SHBA/ Niko Papa  I dallur për urtësinë dhe talentin e tij në aktrim, ai vjen kësaj radhe për të na suprizuar të...
Pas ndarjes nga modelja ruse Irina Shayk, ylli portugez i futbollit duket se është përqendruar në krijimin e familjes duke u lidhur me...
“Eurovision” i ardhshëm do të mbahet në Lisbonë të Portugalisë nga data 8 deri në 12 maj ndërkohë. Bëhet me dije se shteti...