Dua Lipa shpreh dashurine ne shqip Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa është krenare për prejardhjen e saj. Këtë herë ajo është shprehur...
Një ditë e ëmbël për nënat e reja, Ciara dhe Janet Jackson. Janë gjendur pranë njera tjetrës në Disneyland për të kaluar kohë me...
Debati mbi demarkacionin e kufirit me Malin e Zi, i cili mban peng dhe liberalizimin e vizave të Kosovës, sollën që Presidenti Ilir...
Rezarta Shkurta emocionohet dhe nuk flet dot gjatë kur pyetet për Ermalin. E ftuar në Pasdite në Top Channel ajo ka rrëfyer marrëdhënien...
E njihni të gjithë modelen e këndshme dhe jetën e saj në dukje luksoze, ju ndoshta mendoni se Emina ka edhe Charter privat,...