Edhe pse sezoni i ri televiziv ka një muaj që ka nisur, disa programe televizive që mund të konsiderohen të suksesshme ende nuk...
Alida Duka këngëtarja që ka ndërtuar një karrierë tepër premtuese në shtetin e Gjermanisë , sot në insta storin e saj ka postuar...
Halloween po vjen dhe gjithsecili pren nesh do të jetë i veçantë në përzgjedhjen e kostumit që do përfaqsojë brenda kësaj feste ,...
Një prej modeleve më të njohura në botë, njëkohësisht motra e Gigit, Bella Hadid feston sot 21-vjetorin e lindjes. Edhe pse e re në...
Shpesh ankohemi për këmbët ose gishtat e ftohtë të duarve. Këto janë shenja që mbarten nga probleme të ndryshme serioze ose stress. Por...