Stilistja Rezarta Skifteri kapostuar një foto para pak minutash e veshur me lëkurë, material që I nxjerr në pah format dhe hijeshinë e...
Ajo është një prej dietave më të preferuara në “Hollywood” dhe emra të tillë si Nicole Kidman apo Hugh Jackman betohen se funksionon...
Një ekspert i gjuhës së trupit shpjegon pse Princi Harry theu protokollin me Meghan Markle. Ai theu rregullat duke u treguar mjaft i...
Mbas shumë polemikash dhe denoncimesh lidhur me keqtrajtimet e kafshëvë, ministri i brendshëm Z. Saimir Tahiri ka qenë një prej mbështetësve kryesor të...
Vajza e Jackie Chan pranon se është lezbike. Mjaftoi një postim në rrjetin social Instagram ku vajza e aktorit të famshëm Jackie Chan...