Sot mbretëresha e Beatrix Ramosaj ka ditëlindjen dhe Beatrixi dhuron për të rreshtat që çdo nënë do të dëshironte. Çdo fëmijë ndjen dashuri...
Këngëtari  i njohur nga Kosova Ermal Fejzullahu po shijon pushimet në një vend tepër magjik. Bashkë me bashkëshorten e tij dhe fëmijët e tij,...
Balerina e televizionit Klan Alba Hoxha ,kohët e fundit ka filluar të prezantoj edhe motin po në televizionin Klan. Alba ka pasur një...
Dne , Bebe Rexha rrëfeu për revistën “Teen Vogue” që ka vuajtur nga ankthi dhe depresioni, por pas Bebe Rexhës erdhi rradha e...
Robbie Williams ishte pikërisht protagonisti që bëri  hapjen e kampionatit europian të futbollit, Rusi 2018. Por më shumë sesa performanca ajo që u...