Në datat 16 deri më 20 Maj , Klik Ekspo Group-UFI Member, lëviz objektivin drejt Librit:” Ditënetët e Librit”, është Festivali Ndërkombëtar ,...
Artistja 26-vjeçare He Yuhongi i ka dhënë një dimension të ri përkufizimit të make up artist. Ajo është në gjendje të transformojë edhe...
Morena Taraku bukuroshja kosovare, sot ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku shihet me shefin e famshmëm të kuzhinës,  turkun ,...
Kur ne jemi tashmë në numërim të plotë për dasmën e vitit, e lidhjes së Meghan Markle dhe Princi Harry, që festohet të...
Shigjetari Ju mund të ndiheni shumë dembel sot, Shogjetar. Mund të ndodhë që emocionet tuaja të kenë marrë një qëndrim më të fortë në...