Paris Hilton është një ndër femrat më të pasura të planetit tokë.

Paris Hilton është shfaqur shumë seksi me fustanin e ngushtë ngjyrë të zezë. Ylli televiziv dukej shumë bukur dhe në formë, teksa tregoi linjat fantastike  trupore. Ajo ishte protagonistja kryesore e sfilatës së “Philipp Plein” në “Fashion Week” ,në Nju Jork.

 

- SPONSOR -