Bukuroshja 37-vjeçare Paris Hilton në  rrjetin social Instgram ka publikuar disa foto ku shfaqet topless, por që i ka mbuluar me flokët e saj të gjatë bjondë. Duke përdorur filtra të ndryshme të Snap-it Hilton përpiqet të bëj joshësen por nuk duket fare bukur. Jemi mësuar ta shohim ndryshe pasaniken dhe ndoshta ky është problemi që ky set duket një pëpjekje për të bërë diçka ndryshe sesa për të sjell diçka të bukur…

Duke u Ngarkuar...

 

- SPONSOR -