Këngëtarja Poni duket se sapo ka realizuar një set fotografik. Jemi në periudhë festash, por Poni nuk ka zgjedhur as ngjyrën e kuqe e as jeshile. Ajo ka vendosur të vijë plot bardhësi në fotot e shkrpura, të cilat i ka shpërndarë në Instagram. Ajo duket në super formë me fustanin e bardhe dhe kepuccet e kuqe, e kuruar në cdo detaje, gati për të përshëndetur fansat e saj.

- SPONSOR -