Mesa duket Rita Ora na gënjeu të gjithëve apo jo?! Nuk e dimë nëse ajo vazhdon lidhjen e saj me muzikantin Andrew Watt po fotot tregojnë të kundërtën.

Duke u Ngarkuar...

Rita dhe Andrew janë kapur në një hotel në West Hollywwood të mërkurën dhe të gjithë u çuditëm nga ky veprim. I dashuri i Ritës nuk njihej sepse ai kishte ndrruar modelin dhe ngjyrën e flokëve.

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe 27 vjeçari u ndanë kohë më parë dhe ajo u fol se ishte në lidhje me një aktor.

 

- SPONSOR -