Këngëtarja e njohur Rihanna ka nxjerrë koleksionin e saj të ri të të brendshmeve për Shën Valentin. Rihanna ka nxjerrë koleksionin e ri për markën e saj “Savage x Fenty”, ajo ka korur sukses me markën e saj të të brendshmeve dhe të kozmetikës.

Koleksioni i ri i saj është frymëzuar për ditën e të dashuruarve pra të Shën Valentinit. Rihanna gjithashtu ka pozuar edhe vetë me të brendshmet e koleksionit duke u rikthyer dhe duke na nxjerrë mallin pasi ajo ka kohë që është larguar skena…

Duke u Ngarkuar...

 

- SPONSOR -