Këngëtarja e pop-it ka nxjerrë në shitje shtëpinë e saj në Hollywood. Shtëpia ndodhet në një nga zonat më të mira dhe sigurisht ka një çmim marramendës. Fillimisht këngëtarja e ka blerë 5.3 million dollarë ndërsa çmimi që shitet tani është 5.8 million dollarë.

Shtëpia e këngëtares ka plot 6 dhoma gjumi dhe 10 banja, dy garazhde për makinat, kinema, një pishinë e shumë të  tjera. Mesa duket Riri ka vendosur ta shes shtëpinë që ajo bleu vetëm një vit më parë, arsyeja mendohet të jetë fakti që vetëm pak muaj më parë një hajdut hyri në shtëpinë e  saj por për fat të mirë ajo nuk ndodhej brenda.

Duke u Ngarkuar...

- SPONSOR -