Këngëtarja me origjinë shqiptare u fotografua duke dalë nga hoteli i saj duke u drejtuar në stadiumin e Wembley për të performuar për BBC Fëmijët në Nevojë.
Këngëtarja kishte veshur një fustan që e tregonte trupin e saj sexy dhe me një të çarë që tregonte njërën këmbë dhe që dukej fantastike.
Fustani i Ritës i shkonte jashtëzakonisht shumë dhe të gjithëve na bënë sytë zemra sapo pamë Ritën të veshur kaq bukur dhe në top formë.

27 vjeçarja është duke korrur shumë sukses me këngët e saj, “Let you love me ” është hiti i saj më i rri që po thyen rekorde në top listat e Britanisë.

Duke u Ngarkuar...

- SPONSOR -