Po sikur pa pritur të jeni duke ndjekur një emision dhe papritur të shfaqet këngëtarja juaj e preferuar ?! Këtë gjë ka bërë këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora që ka qënë e ftuara speciale në një emision në Filipine. Sapo moderatori prezantoi këngëtaren askush nuk e priste pasi ishte e gjitha surprizë, Rita këndoi një nga këngët e saj ndërkohë që fansat mezi po prisnin ta takonin.

‘‘Faleminderit që më keni ftuar @Asapofficial. Unë kalova më së miri në shfaqjen tuaj edhe pse isha surprizë! Unë nuk jam aq e mirë për të pritur momentin e duhur, por e bëmë dhe funksionoi. Do të jem surpriza juaj ndonjë ditë!’’

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face