ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes për jetën e tij private. Pas kësaj deklarate ai ia ka dalë edhe një herë që të vihet në qendër të vëmendjes mediatike pasi deklaroi:  “Nuk kam shijuar ndonjë romancë me Victoria Beckham dhe Mel B, por kam fjetur me Mel C, Emma Bunton dhe Geri Horner në të shkuarën.

Duke u Ngarkuar...

Këngëtari me famë botërore i habiti të gjithë me kete deklarate.

ndërsa deklaroi se ai ka fjetur me tri nga vajzat e grupit të njohur ‘Spice Girls’.

Williams i dha fund beqarisë në vitin 2010 duke u martuar me Ayda Field, me të cilën ka dy fëmijë, Theodora Rose Williams, Charlton Valentine Williams.

- SPONSOR -