Këngëtari i njohur në mbarë botën, Robbie Williams ka dhënë një deklaratë, e cila ka shkaktuar një bujë shumë të madhe në rrjetet sociale. 43-vjeçari ka thënë për prestigjozen “The sun” se në të shkuarën kishte fjetur me 3 nga 5 vajzat e grupit të njohur Spice Girls dhe ato janë Emma Bunton, Geri Horner dhe Mel C, duke lënë jashtë liste Victoria Beckham dhe Mel B. Këngëtari rrallë herë jep intervista dhe kjo deklaratë ishte një rrufe në qiell të pastër.

Duke u Ngarkuar...

- SPONSOR -